Czy chcesz zamówić usługę?

Skontaktuj się z nami!


 

Numer kontaktowy

0000-0000-000

Karabela Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KARABELA” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w lutym 1993 r. Jako firma świadczymy usługi od blisko 20 lat i jesteśmy postrzegani jako solidny partner o ustabilizowanej pozycji rynkowej.

Obecnie P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. jest wiodącym podmiotem Grupy Spółek powiązanych kapitałowo, świadczących kompleksową obsługę outsourcingową.

Świadczymy usługi w zakresie: ochrony osób i mienia, instalacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych, utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych, obsługi p.poż., szkolenia, cateringu, wypoczynkowe, rehabilitacyjne, reklamowe, a także pośrednictwa finansowego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Gwarancją wysokiej jakości i utrzymywania jednolitych standardów są liczne posiadane przez nas Certyfikaty, nagrody oraz referencje. Po przejściu odpowiedniej procedury kwalifikacyjnej, Decyzją Departamentu USA, zostaliśmy wpisani na listę dostawców usług dla potrzeb jednostek gospodarczych Stanów Zjednoczonych.

Zasięg naszego działania to obszar całej Polski, z dominującą pozycją na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego. Posiadamy sieć 27 Biur Terenowych. Dane teleadresowe znajdują się w dziale KONTAKT.

Dysponujemy własnym Ośrodkiem Szkolenia i Doskonalenia Kadr P.W. KARABELA, wszyscy kwalifikowani pracownicy podlegają corocznemu szkoleniu. Organizujemy szkolenia także dla podmiotów zewnętrznych.

Jesteśmy członkiem-założycielem Polskiej Izby Ochrony, oraz członkiem Business Centre Club, Podkarpackiego Klubu Biznesu, Polskiej Organizacji Osób Niepełnosprawnych.

Od wielu lat wspieramy różnorodne inicjatywy społeczne. Jest to odpowiedź firmy na potrzeby społeczności lokalnej i regionalnej.

„Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do naszej pracy
w zakresie kompleksowych zabezpieczeń osób, mienia i obiektów.
Nasze zaplecze sprzętowo-logistyczne sprawia, że powierzone
nam zadania wykonujemy precyzyjnie i na najwyższym poziomie.
Za swoje działania jesteśmy w pełni odpowiedzialni.”
Prezes Zarządu Józef Bednarczyk

 

STRUKTURA

Jesteśmy spółką kapitałową działająca w formie Spółki z o.o. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Tarnobrzegu. Należymy do sektora dużych przedsiębiorstw.

Posiadamy sieć 27 Biur Terenowych. Dane teleadresowe znajdują się w dziale KONTAKT.

Zarząd Spółki jest dwuosobowy:

  • Prezes Zarządu Józef Bednarczyk

Wiceprezes:

  • Luiza Wolak

Prokurent:

  • Kamilla Pękalska

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt

Wybierz biuro
Rejonowe

P.W. "Karabela" Sp. z o.o.
39-400 Tarnobrzeg, ul. Sokola 14

tel. 15 822 28 22

fax 15 8222 88 79

Kontakt