Praca

Dostępne oferty pracy

Rzeszów – Monter systemów alarmowych

35-021 Rzeszów, Langiewicza 29, tel.: 17 861 37 00, email: rzeszow@karabela.com.pl

Miejsce pracy: RZESZÓW

WYMAGANIA:

– wykształcenie techniczne elektroniczne lub pokrewne

– wiedza z zakresu instalacji SSWiN, CCTV

– mile widziane doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów zabezpieczeń technicznych

Czytaj więcej

Rzeszów – Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Rzeszów

WYMAGANIA:
• orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• ochrona osób i mienia

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość dodatkowych środków na leki i Czytaj więcej

Rzeszów – Kwalifikowany pracownik ochrony

WYMAGANIA:
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek konieczny
• pozwolenie na broń
• orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

• ochrona Czytaj więcej

Salowa Wola – Pracownik sprzątający

37-450 Stalowa Wola, Kwiatkowskiego 1, tel.: 15 813 43 17, email: biuro.stw@karabela.com.pl

Pracownik sprzątający (wymagane orzeczenie o niepełnosprawności o stopniu umiarkowanym).

Sandomierz – Kwalifikowany pracownik ochrony

27-600 Sandomierz, Koseły 22 p.2, tel.: 15 832 03 99, email: sandomierz@karabela.com.pl

Kwalifikowany pracownik ochrony. Kontakt telefoniczny 508 197 595 lub 508 088 978

Staszów – Pracownik ochrony

28-200 Staszów, Długa 6, tel.: 15 864 31 08, email: staszow@karabela.com.pl

Pracownik ochrony kwalifikowany.

Krosno – Personel sprzątający

38-400 Krosno, Czajkowskiego 70, tel.: 13 437 42 60, email: krosno@karabela.com.pl

Osoba do sprzątania. Orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny. Kontakt na nr 508 088 978

Jasło – Personel sprzątający

38-200 Jasło, 3 Maja 101